ریوا تحقیق > خدمات

خدمات مهندسی و فرآوری سرباره در شرکت ریوا تحقیق سپاهان

فرآوری سرباره - شرکت ریوا تحقیق سپاهان
سرباره دانه بندی شده در رنج ماسه ( کمتر از ۶ میلی متر ) و در چند نوع کیفی تولید، عرضه و فرآوری سرباره میگردد .
ماسه سرباره ای
: مناسب استفاده در اسفالت ، بتن و مواد اولیه سیمان .
ماسه فیلر بالا
: عموما در کاربری تولید بیس و ساب بیس و استفاده بر روی لوله ها و انشعابات انرژی . 
ماسه سرباره ای شکسته
: در تولید این رنج دانه بندی و با شکستگی مضاعف ، محصول تولیدی از سرباره خالص و با در صد بالای فیلر سرباره ای ( گذرانده از الک #۱۰۰) ویژه ساخت بتن های استحکام بالا ، بتن نسوز و .....   . 
فرآوری سرباره - شرکت ریوا تحقیق سپاهان
فرآوری سرباره : محصول سرباره ای دانه بندی شده در سایز اندازه شن در رنج ۱۲-۵ ( نخودی ) و ۲۵-۱۲ ( بادامی ) می باشد . همچنین نخودی و بادامی با شکستگی مضاعف جهت کاربرد های خاص عرضه میگردد . مباحث یاد شده، از سرباره فولاد مبارکه و ذوب آهن بدست می آید.
فرآوری سرباره - شرکت ریوا تحقیق سپاهان
فرآوری سرباره : سرباره دانه بندی شده در محدود سایزی متنوع ، ( ۱۲۰-۷۰ ) ، (۱۲۰-۲۵ ) ، ( ۱۲۰-۱۲ ) ، (۱۲۰- ۵ ) در کاربردهای مختلف فندانسیون ریزی و بستر سازی با زه کشی و تحمل بالای سیکل های ذوب و انجماد محیطی بسیار خوب عمل میکند . همچنین استحکام بالای مواد مصرف آن را در کف سازی های مستحکم جهت کارکرد دستگاه های سنگین و پر ارتعاش در کارخانه جات مناسب ساخته است . 
فرآوری سرباره - شرکت ریوا تحقیق سپاهان
قراضه آهن یا مواد با درصد بالای آهن در سایز ۵۰+میلی متر (بزرگتر از ۵ سانتی متر ) توسط مگنت الکتیکال جدا سازی و دانه بندی میگردد که جزئی از فرآیند فرآوری سرباره می باشد.
فرآوری سرباره - شرکت ریوا تحقیق سپاهان
این دسته شامل قراضه آهن با دانه های سرباره با عیار بالای آهن می باشد . جدا سازی اولیه این دسته بصورت مکانیزم با مگنت در حین فرآیند فرآوری سرباره انجام می شود . 
مواد جداشده در مرحله اول توام با مواد سرباره ای زیادی بوده که بدلیل مگنتیک بودن آنها هم به همراه قراضه های مرغوب جذب مگنت شده و جداسازی شده اند . در ادامه فرآیند در خط تولید ، مجددا با تجهیزات مگنت ویژه ثانوی مواد با عیار بالای آهن تفکیک می گردد . سایز بندی این دسته قراضه در رنج ۵ تا ۵۰ میلی متر می باشد . خلوص قراضه استحصالی در این دسته تا حد محدودی قابل تغییر است . 
فرآوری سرباره - شرکت ریوا تحقیق سپاهان
قراضه های درشت : قراضه های درشت تا سایز ۵۰۰میلی متر در اخطلات با مواد سرباره پس از برداشت از دپو در خط تولید شارژ می شود و در ادامه توسط سیستم مگنت مخصوص بصورت مکانیزم جدا سازی می گردد . از قراضه های بدست آمده در صورت نیاز توسط دستگاه بالمیل سرباره زدایی صورت می گیرد . تا در نهایت بار قراضه با خلوص بالای آهن آماده عرضه باشد و فرآوری سرباره صورت پذیرد.
فرآوری سرباره - شرکت ریوا تحقیق سپاهان
۲۵
سابقه فعالیت
۶۸
تنوع خدمات
۱۲۹
تخصص و به روز بودن
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی ریوا تحقیق سپاهان می باشد.